اخبار > هیجدهمین دوره اعزام کاروانهای عتبات عالیات دانشگاهیان استان قم آغاز شد/ افزایش کاروان های اعزامی به 35 کاروان
 


  چاپ        ارسال به دوست

تعداد کاروان ها عتبات دانشگاهیان قم به 35 کاروان افزایش یافته است.

هیجدهمین دوره اعزام کاروانهای عتبات عالیات دانشگاهیان استان قم آغاز شد/ افزایش کاروان های اعزامی به 35 کاروان

مسئول شورای عمره و عتبات دانشگاهیان استان قم از آغاز ثبت نام هجدهمین دوره اعزام کاروان های عتبات عالیات دانشگاهیان استان قم خبرداد و گفت: امسال تعداد کاروان ها به 35 کاروان افزایش یافته است.


 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، حجت الاسلام سید محمد طاهری با اعلام زمان ثبت نام عتبات عالیات دانشگاهیان اظهارداشت: زمان ثبت نام از 25آذرماه آغاز گردیده و تا 5 دی ماه ادامه می یابد.


مسئول شورای عمره و عتبات دانشگاهیان استان قم افزود: همه ی اساتید و کارکنان دانشگاه ها به همراه خانواده و دانشجویان می توانند با مراجعه به سایت لبیک به آدرس www.labbayk.ir ثبت نام کنند و  در قرعه کشی این دوره شرکت داشته باشند.


وی اعلام کرد: در تاریخ 9 دی ماه قرعه کشی از طریق سایت لبیک انجام می شود و ثبت نام کنندگان می توانند از طریق این سایت از نتایج قرعه کشی مطلع شوند.


حجت الاسلام طاهری عنوان کرد: در دوره ی هفدهم سهمیه استان قم 23 کاروان بود که به لطف الهی به 35 کاروان افزایش یافته و ان شاالله 1400 نفر از ثبت نام کنندگان را به این سفر معنوی اعزام می کنیم.


مسئول شورای عمره و عتبات دانشگاهیان استان قم خاطر نشان کرد: مطابق هماهنگی که ستاد عتبات عالیات کشور انجام داده دانشجویان دانشگاه های وزارت علوم برای سفر از طریق صندوق رفاه به مبلغ یک میلیون و پانصد هزار تومان و سایر دانشگاهیان از طریق بانک ملت همین مبلغ را برای سفر های هوایی دریافت می کنند.


وی گفت: انتخاب مدیران و روحانیون توانمند برای کاروان ها، اهدای بسته های فرهنگی، برگزاری دوره های آموزشی از دیگر امتیازات این کاروان ها است.


١٨:٠٦ - شنبه ٢ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٣٠٧٩    /    تعداد نمایش : ٨٧٨


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد