اخبار > پیام مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم: نسیم رحمت الهی با حضورشهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی وزیدن می گیرد/ از رحمت الهی بی بهره نباشیم
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ 1396/11/25

پیام مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم: نسیم رحمت الهی با حضورشهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی وزیدن می گیرد/ از رحمت الهی بی بهره نباشیم

بسم رب الشهداء والصدیقین


شایسته است انسان مومن به حسب فرمان الهی "فاستبقوالخیرات " در تمام زندگانی خود نسبت به کارهای نیک و خیر شتاب گیرد، زیرا رشد و تعالی و وصول به سعادت و خوشبختی  جز با این امر محقق نمی شود.


از این رو رسول مکرم اسلام  امر فرمودند: خود را در معرض خیر قرار دهید و آنگاه که نسیمی از خیر وزیدن گرفت همه تلاش خود را به کار گیرید تا در مسیر آن نسیم باشید.


قال رسول الله (ص): «افعلوا الخیر دهرکم ، و تعرضوا لنفحات رحمة الله ، فإن لله نفحات من رحمته یصیب بها من یشاء من عباده». «تمام روزگار خویش به انجام کار نیک بپردازید وخود را در معرض نسیم هایی از رحمت خدا قرار دهید، بدرستیکه برای خدا نسیم هایی از رحمت است که هر کسی شایستگی بهرمندی از آن را نمی یابد.»


اینک به دعای خیر جوانان مومن ومتدین دانشگاه علوم پزشکی قم نسیمی از این رحمت با ودیعه گذاشتن پیکر دو شهید گمنام دراین دانشگاه وزیدن گرفته است. همان شهدای عزیزی که با نثار جان پاک خود امنیت، آرامش، عزت و سربلندی را به ما هدیه دادند.


غیرت، شرف، مردانگی و منزلت انسانی اقتضاء می کند به پاس این ایثارها و از خود گذشتگی ها،  همگی از مسئولان دانشگاه تا اساتید ، پزشکان، پرستاران، دانشجویان و کارمندان آنچه را در توان داریم به کار گیریم تا شاید برگی را از دفتر ایثار و فداکاری این قهرمانان دهر جبران کنیم و مبادا خود را از معرض این نسیم رحمت محروم سازیم .


لذا به عنوان خادم همه شما عاجزانه تقاضا دارم جامعه سلامت استان را در پیشگاه خدا و اولیاء الهی وشهدا سربلند کرده،  با دعوت و تبلیغ مردم و بستگان خود و کمک های فکری، یدی ومالی  در برگزاری عزتمند این مراسم که روز دوشنبه  ۳۰ بهمن ماه مصادف  با ایام شهادت بی بی دوعالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها برگزار می شود مساعدت نمائید.


از تمامی مدیران زحمت کش دانشگاه توقع مساعدت ویژه و از سایرعزیزان کمترین توقع حضور به همراه خانواده در مراسم شب وداع  با شهداء ومراسم تشییع است.


والسلام علی عباده الله الصالحین
سید محمد طاهری
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی


١٣:٣٢ - چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٥٦٢٧    /    تعداد نمایش : ٣٨٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد