اخبار > مراسم هفتم دو شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی قم ، امروز با سخنرانی حسین یکتا از یادگاران دوران دفاع مقدس در مجتمع پردیس این دانشگاه برگزار شد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ 1396/12/07

مراسم هفتم دو شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی قم ، امروز با سخنرانی حسین یکتا از یادگاران دوران دفاع مقدس در مجتمع پردیس این دانشگاه برگزار شد.

مراسم هفتم دو شهید گمنام دانشگاه علوم پزشکی قم امروز دوشنبه هفتم اسفندماه با حضور جمعی از دانشجویان و برخی اساتید دانشکده پزشکی و مسئولین فرهنگی دانشگاه در سالن شهید یخچالی مجتمع پردیس این دانشگاه برگزار شد.


این مراسم با روایتگری حاج حسین یکتا از جانبازان سرفراز هشت سال دفاع مقدس آغاز گردید . رزمنده دفاع مقدس  اظهار داشت :شهدای گمنام مأموریت‌های الهی را بر عهده دارند،  از جمله ماموریتهایشان بیدار کردن من و شماست.
وی  عنوان کرد: دفن پیکر شهدای گمنام در دانشگاه‌های مختلف از جمله این دانشگاه پیام‌های مشخصی برای همگان به ویژه دانشجویان دارد.

حسین یکتا با تاکید بر اینکه شهدای گمنام به دنبال دست‌گیری از دانشجویان هستند، مطرح کرد: این شهدا می‌توانند دوستان صادقی برای دانشجویان باشند و آن‌ها در امور مختلف زندگی به سمت مسیر درست هدایت کنند.

وی با بیان اینکه ادامه دادن مسیر شهدا کشور را به سمت موفقیت هدایت می‌کند، گفت: در شرایط کنونی دشمن در جنگ نرم افکار و عقاید اقشار مختلف جامعه به ویژه جوانان را هدف گرفته است اما با تکیه بر ایمان و استفاده از آموزه‌های شهدا می‌توانیم در این جنگ نیز به پیروزی و سربلندی برسیم.

درادامه این محفل آقای مجید تال از شعرای آئینی قم با اشعار خود فضای مجلس را متاثر نمودند.

بخش پایانی این جلسه مداحی یادگار دفاع مقدس حاج علی مالکی نژاد بود که دلهای حاضرین را نینوای نمود.


١١:٢١ - دوشنبه ٧ اسفند ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٦٦٤٤    /    تعداد نمایش : ٣٥٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد