اخبار > جلسه کمیته انطباق در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ 1395/05/27

جلسه کمیته انطباق در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

جلسه کمیته انطباق امور اداری و فنی موسسات پزشکی با قوانین شرع مقدس اسلام با حضور مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه ، رئیس دانشگاه و نماینده دادستان قم در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین طاهری مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی قم  در این جلسه گفت: آیین نامه طرح انطباق امر بسیار مهمی است و توجه به این امر می تواند در کارها تاثیرگذاری بسیاری داشته باشد.
وی ادامه داد: شاید ضرورت انطباق برای برخی در ابتدا مشخص نبود اما امروزه این کار مشخص شده و همه به اهمیت آن پی برده اند.
مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: یکی از موضوعات مهم این کمیته فرهنگ سازی است که باید اجرایی شود و موجب رضایت بسیاری می شود.


همچنین در این جلسه دکتر حکیم الهی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم در این جلسه گفت: تشکیل کمیسیون های تخصصی برای این کمیته امر مهمی است که در دستور کار بوده تا بتوانند این کمیته ها در زمینه پاسخگویی و رسیدگی به مشکلات و نظارت بر اجرای احسن کارها اقدام کنند.
وی گفت: همه باید کمک کنند تا فرهنگ اجرای این طرح نهادینه شود و از این رو در زمینه بسترسازی کارها و برنامه ها اقدام کنند.


دکتر حسینی مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی قم نیز در این جلسه گفت: یکی از موضوعات مهم بررسی وضعیت موجود است و از سوی دیگر نظارت در کارها با دقت انجام شود.
وی تصریح کرد: در آیین نامه این کمیته مسائل مشخص شده که باید بررسی و توسط کمیته ها اجرایی شود.

 ١٠:٢٨ - يکشنبه ٧ شهريور ١٣٩٥    /    عدد : ٥٠٠٨٧٩    /    تعداد نمایش : ٤٠٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد