اخبار > اولین جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی قم در سال 95
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ 1395/06/25

اولین جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی قم در سال 95

اولین جلسه ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی قم در سال 95با حضور اعضای و روسای  دانشکده ها و مدیران مراکز آموزشی درمانی روز پنج شنبه 25/6/95 در سالن حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد .


در ابتدای این جلسه حجت الاسلام والمسلمین طاهری مسئول نهاد رهبری در دانشگاه گفت :نباید فراموشمان شود که همه تلاش و کوشش ها و فعالیت ها ی علمی ،دینی ،فرهنگی ،سیاسی و اجتماعی و اقتصادی برای رسیدن به یک هدف مهم است و آن بندگی وعبودیت خداست چرا که قرآن می فرماید«وماخلقت الجن و الانس الا لیعبدون» هدف غایی زندگی ما همین عبودیت است .مبادا به امور دیگری سرگرم شویم و از این هدف باز مانیم .


ولی با اشاره به آیه شریفه «الذین ان مکناهم فی الارض اقاموا الصلاة و آتوا الزکات » گفت این تمکن و قدرتی که در دست ماست باید در مسیر عبودیت که مظهرش نماز است با شد و الا کفران نعمت کرده ایم .


وی گفت : نماز نماد هویت مسلمان است که انسان را متذکر وجود حق تعالی می نماید در ادامه دکتر ایرنی خواه ریاست دانشگاه توجه به نماز و برگزاری نماز های جماعت را وظیفه همگان دانست و با تأکید بر بهسازی و مناسب سازی فضاهای نماز خانه ها دستور پیگیری ساخت مسجد و نماز هانه مسجد در مرکز آموزش و درمانی شهید بهشتی و تکمیل مسجد مجتمع آموزشی پردیس را صادر نمودند. 


١٥:٠٢ - شنبه ٢٧ شهريور ١٣٩٥    /    عدد : ٥٠٢٤٧٣    /    تعداد نمایش : ٤٧٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد