اخبار
 


در مورخ 1396/11/26
آغاز کلاس های حوزه علوم اسلامی دانشگاه علوم پزشکی قم
بازدید حجت الاسلام والمسلمین طاهری خرم آبادی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم از روند کمی و کیفی برگزاری کلاس ها و شروع سال تحصیلی جدید حوزه
 يکشنبه ٢٩ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/11/25
پیام مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم: نسیم رحمت الهی با حضورشهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی وزیدن می گیرد/ از رحمت الهی بی بهره نباشیم
شایسته است انسان مومن به حسب فرمان الهی "فاستبقوالخیرات " در تمام زندگانی خود نسبت به کارهای نیک و خیر شتاب گیرد، زیرا رشد و تعالی و وصول به سعادت و خوشبختی جز با این امر محقق نمی شود. از این رو رسول مکرم اسلام امر فرمودند: خود را در معرض خیر قرار دهید و آنگاه که نسیمی از خیر وزیدن گرفت همه تلاش خود را به کار گیرید تا در مسیر آن نسیم باشید.
 چهارشنبه ٢٥ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/11/18
مراسم سخنرانی و توسل به حضرت علی بن موسی الرضا ع برای خواهران دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی قم در حرم مطهر رضوی - شبستان دارالهدایه
مراسم سخنرانی توسط حجت الاسلام و المسلمین سید محمد طاهری خرم آبادی مسئول دفتر نهاد رهبری و توسل به حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام توسط یکی از ذاکرین مشهد مقدس در نیمه شب روز سه شنبه ۱۸ بهمن برگزار شد.
 دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/10/02
جلسه ماهانه هیئت مذهبی اساتید (کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام)برگزار شد
امشب یعنی شب میلاد عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری سلام الله علیها مراسم ماهانه هیئت مذهبی اساتید دانشگاه در منزل حاج آقای محمدی ولدانی برگزار شد
 دوشنبه ٢ بهمن ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
حجت الاسلام طاهری : از فرصت زیارت عتبات برای توسعه فضای معنوی دانشگاه باید بهره گرفته شود
نشست هم اندیشی مدیران و روحانیون کاروان های هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان استان قم برگزار گردید.
نشست هم اندیشی مدیران و روحانیون کاروان های هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان استان قم با حضور ریاست ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور و مدیر کل محترم حج و زیارت استان قم شام روز چهارشنبه مورخ 1396/10/26 در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار گردید.
 چهارشنبه ٢٧ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دیدار مسئولین معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه با مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه
مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی قم کیفیت‌گرایی را یکی از اولویت‌های موردنیاز فعالیت‌های فرهنگی دانست و گفت: اکنون از نیروی انسانی به‌عنوان مهم‌ترین ابزار کار فرهنگی غافل هستیم چراکه همچنان به کادرسازی، توانمندسازی و کیفی‌سازی نیروهای موردنیاز نرسیده‌ایم.
به گزارش پایگاه خبری مفدا از قم، مسئول و کارشناسان مدیریت فرهنگی معاونت دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم ظهر امروز با حضور در مجتمع فرهنگی و آموزشی پردیس با حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد طاهری مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در دانشگاه علوم پزشکی قم دیدار و گفت‌و گو کردند.
 يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/10/20
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم درجلسه دی ماه سفیران محبت: بعد از سخنان رهبری در روز گذشته رسالت ما مبلغین دین سنگین تر شده
جلسه هم اندیشی سفیران محبت (روحانیون مستقر در مراکز درمانی ) چهارشنبه ۲۰ دی ماه ۹۶ از ساعت ۸ الی ۱۰ صبح در سالن شهید احدی ستاد دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور سفیران محبت و مسئول محترم نهاد مقام ‌معظم رهبری برگزار گردید.
 يکشنبه ٢٤ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/10/20
نشست فصلی ائمه جماعات دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد
در این نشست حجت الاسلام و المسلمین سید محمد طاهری خرم آبادی مسئول دفتر نهاد رهبری با اشاره به سخنان اخیر مقام معظم رهبری در عدم هراس حکومت ایران از قدرت امریکا و اخراج آنها از کشور و منطقه گفت : کشور ما امروز در منطقه تاثیر گذار است از اینرو توطئه ها و دشمنی ها با ایران ادامه دار خواهد بود و ما باید در این جبهه هوشیارتر باشیم و غفلت نکنیم .
 شنبه ٢٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/10/10
شروع دوره دانش افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم با موضوع معرفت دینی با حضور استاد عابدینی
پنج شنبه ۷ دی ماه اولین جلسه دوره دانش افزایی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم با موضوع معرفت دینی توسط استاد آیت الله عابدینی در سالن شهید احدی ستاد دانشگاه برگزار شد.
 يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/10/10
اعضای شورای هماهنگی ستاد عتبات عالیات دانشگاهیان استان قم در آستانه اعزام هیجدهمین دوره کاروانهای دانشگاهی با رئیس سازمان حج و زیارت استان قم دیدار و گفتگو کردند .
در آستانه هیجدهمین دوره اعزام عتبات عالیات دانشگاهیان حجت الاسلام و المسلمین طاهری مسئول شورای هماهنگی ستاد عتبات دانشگاهیان قم به همراه اعضای این دفتر روز چهارشنبه ۶ دیماه با جناب اقای رضایی ریاست حج و زیارت استان قم دیدار و پیرامون چگونگی اعزام هیجدهمین دوره به گفتگو پرداختند .
 يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/10/09
هر دانشی و تلاشی بدون پژوهش و تحقیق محکم به شکست ، نظام آموزشی ما در دانشگاهها باید شخم بخورد و دگرگون شود و به سوی آموزشی که پژوهش محور است برود .
مراسم اختتامیه دومین همایش پژوهشی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در حیطه‌های ژنتیک و علوم پایه، بهداشت، سلامت و تغذیه، علوم بالینی و طب سنتی اسلامی به همت کمیته تحقیقات دانشجویی در تالار شهید یخچالی پردیس این دانشگاه برگزار شد.
 شنبه ٩ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
دعوت به نماز، دعوت به زیباترین جلوه‌های زندگی است،
پیام رهبر انقلاب اسلامی حضرت آیتالله امام خامنه ای به اجلاس سراسری نماز
دعوت به نماز، دعوت به زیباترین جلوه‌های زندگی است، زیرا نماز، فصلی از زندگی است که در آن انسان در برابر آفریننده و دارنده‌ی همه‌ی نیکیها و زیبائیها، به عرض نیازی عاشقانه میپردازد و بر عیار زیبائی و نیکی روان و دل خویش میافزاید. این حجم عظیم و زبان مؤثرِ توصیه به ذکر و نماز در قرآن و حدیث، نشانه‌ی همین ویژگی در دعوت به نماز است. بندگان صالح و نیکوکار خداوند باید این را درسی برای خود بدانند و به نماز دعوت کنند. مسئولان مؤمن در نظام اسلامی باید امکانات گسترده‌ی خود را در خدمت این دعوت بگذارند. روحانی، معلّم، مربّی، مدیر و مسئول در همه جا مخاطبان و دائره‌ی نفوذ خود را به این سو بکشانند و از آنان دعوت‌کننده به خدا و نماز بسازند.
 شنبه ٢ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعداد کاروان ها عتبات دانشگاهیان قم به 35 کاروان افزایش یافته است.
هیجدهمین دوره اعزام کاروانهای عتبات عالیات دانشگاهیان استان قم آغاز شد/ افزایش کاروان های اعزامی به 35 کاروان
مسئول شورای عمره و عتبات دانشگاهیان استان قم از آغاز ثبت نام هجدهمین دوره اعزام کاروان های عتبات عالیات دانشگاهیان استان قم خبرداد و گفت: امسال تعداد کاروان ها به 35 کاروان افزایش یافته است.
 شنبه ٢ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
ژوهش های مطالعات میان رشته ای سلامت و دین و تشکیل کار گروه ههای مشترک اساتید حوزه و دانشگاه در این موضوع زمینه ساز وحدت عملی حوزه و دانشگاه است .
بمناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه نشست مشترک هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم و اساتید دارالحدیث قم (دانشگاه علوم قرآن و حدیث) برگزار شد
بمناسبت هفته وحدت حوزه و دانشگاه نشست مشترک هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم و اساتید دارالحدیث قم (دانشگاه علوم قرآن و حدیث) برگزار شد پژوهش های مطالعات میان رشته ای سلامت و دین و تشکیل کار گروه ههای مشترک اساتید حوزه و دانشگاه در این موضوع زمینه ساز وحدت عملی حوزه و دانشگاه است.
 شنبه ٢ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه استانی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاههای قم
جلسه شورای استانی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاههای استان قم به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم
جلسه شورای استانی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاههای استان قم به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم جلسه ماهانه شورای استانی دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه استان قم این ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی قم در سالن علامه طباطبایی معاونت غذا وداروی این دانشگاه برگزار گردید
 شنبه ٢ دی ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/29
ثبت نام کاروان های ویژه دانشگاه علوم پزشکی قم برای سال 96 شروع شد
دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم همه ساله هیئتی را در قالب 6 کاروان اعزام سفر عتبات عالیات می نماید.
 سه شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/28
آغاز ثبت نام بیست و یکمین مراسم ازدواج دانشجویی
به استحضار می رسانیم که به حول و قوه الهی و با عنایت ویژه حضرت "علی بن موسی الرضا علیه آلاف التحیه و الثنا" ثبت نام بیست و یکم دوره ازدواج دانشجویی شروع شده است.
 سه شنبه ٢٨ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/27
حجت‌الاسلام والمسلمین مؤمنی: ارتباط با خداوند بدون اقامه نماز شدنی نیست
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه نشاط حقیقی در گرو اتصال به خداوند متعال است، عنوان کرد:‌ اتصال به خداوند بدون نماز شدنی نیست چرا که نماز برکات مشخصی دارد و مهم‌ترین این برکات آرامش در دنیا و رهایی از دغدغه‌هاست.
 دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/27
برترین‌های نخستین جشنواره فرهنگی و هنری نماز دانشگاه علوم پزشکی قم ظهر امروز طی مراسمی با حضور جمعی از مسؤولان این دانشگاه تجلیل شدند.
مراسم اختتامیه نخستین جشنواره فرهنگی و هنری نماز دانشگاه علوم پزشکی قم با عنوان «گلشن‌راز» ظهر امروز به همت کانون دانشجویی معراج در سالن همایش‌های مجتمع پردیس این دانشگاه استانی برگزار شد.
 دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/27
رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم: دانشگاه‌ها ترویج فرهنگ نماز را به عنوان اولویت دنبال کنند
رئیس دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه دانشگاه‌های استان باید در توسعه معنویت و حرکت به سمت ترویج معارف دینی پیشگام باشند، مطرح کرد: دانشگاه‌ها باید ترویج فرهنگ نماز را به عنوان یک اولویت مهم دنبال کنند.
 دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/27
ویژه برنامه جشن ایام ربیع الاول و شب یلدا
ویژه برنامه جشن ایام ربیع الاول و شب یلدا شامگاه دوشنبه 27 آذر ماه در خوابگاه کوثر دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.
 دوشنبه ٢٧ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/25
دبیر جشنواره نماز دانشگاه علوم پزشکی قم خبرداد اختتاميه جشنواره استانی نماز دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار می شود/ارسال 90 اثر به دبیرخانه
دبیر جشنواره استاني نماز دانشگاه علوم پزشکی قم از برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره با وصول بیش از 90 اثر خبر داد.
 شنبه ٢٥ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/21
حجت الاسلام و المسلمین طاهری مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه: ترویج فرهنگ نماز اولین رسالت تبلیغی و مهمترین فعالیت فرهنگی حوزه و دانشگاه است .
جشنواره علمی و فرهنگی نماز در دانشگاه علوم پزشکی قم خوش درخشید . اولین جشنواره علمی ، فرهنگی و هنری نماز دانشگاه علوم پزشکی قم در چهار بخش علمی، هنری ، ادبی و ایده پردازی توسط کانون دانشجویی معراج این دانشگاه به اتمام رسید و مراسم اختتامیه آن دوشنبه ۲۷ آذر ماه در این دانشگاه برگزار می شود
 سه شنبه ٢١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/20
در دیدار با مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه علوم پزشکی قم مطرح شد/لزوم معرفی مطالبات دانشگاه علوم پزشکی قم با مشارکت کمیته دانشجویی مفدا
اعضای کمیته دانشجویی مفدا دانشگاه علوم پزشکی قم با حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد طاهری مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در این دانشگاه دیدار کردند.
 دوشنبه ٢٠ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/16
حضور حجت الاسلام والمسلمین طاهری مسئول نهاد علوم پزشکی قم در جمع معرفت جویان حوزه علوم اسلامی دانشگاه در روز دانشجو
حجت الاسلام و المسلمین طاهری خرم آبادی مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی قم امروز پنج شنبه ۱۶ آذر در کلاس های حوزه علوم اسلامی حضور یافتند و مناسبت میلاد حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه و اله و امام جعفر صادق علیه السلام و همچنین روز دانشجو را به معرفت جویان این حوزه تبریک و شادباش گفتند .
 يکشنبه ١٩ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/13
استقبال فوق العاده و چشمگیر دانشجویان از برنامه بزرگداشت ۱۶ آذر توسط بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم
همایش بزرگداشت روز دانشجو ظهر امروز ۱۳ آذر با حضور پرشور دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم بامحوریت «سبک زندگی دانشجویی» و تجلیل از برگزیدگان جشنواره فرهنگی و هنری ولایت ، در سالن همایش‌های شهید یخچالی پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.
 سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/13
دعوت از احمد مازنی نماینده مجلس شورای اسلامی توسط انجمن اعتدال دانشگاه علوم پزشکی قم بمناسبت روز دانشجو
بمناسبت روز دانشجو مراسمی در سالن شهید مفتح دانشگاه علوم پزشکی قم از سوی انجمن اسلامی اعتدال برگزار گردید ، سخنران این نشست حجت الاسلام احمد مازنی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بود.
 سه شنبه ١٤ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/12
جشن عهد عاشقی در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد
ویژه برنامه سالروز خجسته میلاد پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد بن عبدالله (صلی الله علیه و آله)، نهم ربیع الاول سالگرد به امامت رسیدن منجی عالم بشریت مهدی موعود (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو در تاریخ ۱۲ آذرماه ۹۶ با حضور حجة الاسلام حاج آقای طاهری مسئول محترم نهاد، جناب آقای دکتر حکیم اللهی معاون محترم فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم، جناب آقای دکتر اسماعیلی رئیس محترم دانشکده، اساتید، دانشجویان و پرسنل محترم دانشکده برگزار گردید.
 دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/09/11
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم منادی دعوت به نماز می شوند
در راستای ترویج فرهنگ نماز وعبودیت جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم با شرکت در کلاسهای اسرار ومعارف نماز که توسط کارشناسان ومتخصصان مرکز تخصصی نماز حوزه علیه قم در حال برگزاری است .
 شنبه ١١ آذر ١٣٩٦ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>

  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد