اخبار
 


در مورخ 1396/08/29
اکران فیلم سینمایی "بیست و یک روز بعد" به همت انجمن اسلامی مستقل
اکران فیلم «بیست و یک روز بعد» در آمفی تئاتر پردیس توسط انجمن اسلامی مستقل دانشگاه
 ١٣٩٦/٠٩/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/08/28
امداد رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه توسط گروه جهادی سفیران سلامت بسیج دانشجویی و کانون خیریه ریحانة النبی (س)
از لابلای سقفهای فرو ریخته، خاکهای به دیدگان نشسته را می‌زداییم و دستان در تمنای جنبش هموطنانمان را می‌گیریم. آوار این همه رنج را باهم بدوش می‌کشیم. پیوند برادریمان را هیچ زلزله ای نمیتواند از هم بگسلد...
 ١٣٩٦/٠٨/٢٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/08/22
بمناسبت هفته قرآن در دانشگاهها و در آستانه رحلت نبی مکرم اسلام ص و به یاد جان باختگان حادثه زلزله غرب کشور مراسم و محفل انس با قرآن توسط کانون قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار گردید.
این ویژه برنامه قرآنی که بمناسبت هفته قرآن در دانشگاهها و در آستانه رحلت پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله تدارک دیده شده بود مورد استقبال خوب دانشجویان و جمعی از اساتید و مسئولین دانشگاه قرار گرفت.
 ١٣٩٦/٠٨/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/08/16
توسل و زیارت دانشجویان علوم پزشکی قم در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام
در آستانه اربعین سید الشهداء علیه السلام دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم با قرائت زیارت عاشورا و توسل به خاندان عصمت و طهارت علیهم السلام دلهای خود را با خیل زیارت کنندگان اربعین همراه کردند .
 ١٣٩٦/٠٨/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/08/07
تصویب برنامه های فرهنگی برای اساتید و اعضای هیئت علمی در شش ماه دوم سال توسط شورای هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم
بعد از انتصاب دبیر جدید هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم جناب آقای دکتر مهدی زاده ، اولین جلسه شورای مرکزی هم اندیشی اساتید این دانشگاه روز گذشته با حضور معاون آموزشی دانشگاه و دیگر اعضای برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٨/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/08/07
حجت الاسلام و المسلمین طاهری در جلسه ماهانه سفیران محبت : فضای دانشگاه را باید از آسیب هایی مانند تهمت و غیبت و بدگویی و کم تقوایی دور کرد.
جلسه ماهانه سفیران محبت دانشگاه علوم پزشکی قم در تاریخ ۷ آبان ماه ۹۶ در اتاق جلسات دانشکده بهداشت این دانشگاه برگزار گردید.
 ١٣٩٦/٠٨/٠٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/08/07
گزارش کار نیمسال اول 96 خیریه دانشجویی ریحانة النبی منتشر شد:
ای که دستت می رسد ؛ دستی بگیر
 ١٣٩٦/٠٨/٠٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/08/02
برپایی سفره دانشجویی حضرت رقیه (س) با یاد شهید مدافع حرم
سفره دانشجویی حضرت رقیه (س) با یاد شهید مدافع حرم همزمان با شهادت حضرت رقیه (س) در مورخ 1396/08/02 در خوابگاه کوثر دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٨/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/08/03
جلسه شورای فرهنگی دانشگاه با موضوع بررسی وضعیت کانون های دانشگاه برگزار گردید
جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور اعضای و ریاست دانشگاه با موضوع بررسی وضعیت کانون های دانشگاه برگزار گردید.
 ١٣٩٦/٠٨/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/08/01
مراسم معنوی زیارت عاشورا هر دوشنبه در مجتمع پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم طنین انداز می شود
این هفته نیز مراسم معنوی زیارت عاشورا مانند هر هفته در مجتمع آموزشی پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور پرشور دانشجویان پزشکی و پیراپزشکی از ساعت 7:45 به مدت نیم ساعت برگزار گردید.
 ١٣٩٦/٠٨/٠١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/07/24
وداع دانشجویان علوم پزشکی قم با شهید گمنام در روز شهادت سید الساجدین امام زین العابدین علیه السلام
برنامه ی از سجاده ی عبادت تا صحنه ی شهادت به مناسبت شهادت چهارمین اختر تابناک امامت حضرت زین العابدین (ع) در مورخ دوشنبه 1396/07/24 ساعت ۱۳ در سالن آمفی تئاتر دانشکده پردیس برگزار شد.
 ١٣٩٦/٠٧/٢٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/07/23
تشکل ها و کانون های دانشگاه علوم پزشکی قم چه خواسته های از معاون فرهنگی وزیر بهداشت داشتند؟
روز یکشنبه 23 مهر ماه 96 آقای دکتر فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت به استان قم سفر و جلسات متعددی را با تشکل ها و کانون های دانشجویی برگزار کردند.
 ١٣٩٦/٠٧/٢٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/07/20
حجت الاسلام طاهری در مراسم افتتاحیه حوزه علوم اسلامی دانشگاه علوم پزشکی قم: حوزه های علوم اسلامی باید منویات مقام معظم رهبری را در عرصه جهادعلمی و فرهنگی الگو سازی کنند
مراسم آعاز سال جدید حوزه علوم اسلامی دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور اساتید این حوزه ، معرفت جویان و مسئولین دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار گردید .
 ١٣٩٦/٠٧/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/07/20
کلاس های حوزه علوم اسلامی دانشگاه علوم پزشکی قم از پنج شنبه ۲۰ مهر ماه آغاز گردید
مدیر حوزه علوم اسلامی دانشگاه علوم پزشکی قم حجت الاسلام و المسلمین دزفولی اعلام کرد : کلاس های آموزشی حوزه علوم اسلامی دانشگاه علوم پزشکی قم این ترم با پنج عنوان درسی ، آشنایی با احادیث پزشکی ، رسالت الهی و مدیریت فرهنگی ، شبهات اعتقادی ، و جهاد اکبر (اخلاق اسلامی) از بیست مهرماه آغاز و تا پایان دیماه برگزار می گردد .
 ١٣٩٦/٠٧/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/07/16
مسئول دفتر نهاد رهبری علوم پزشکی قم در اردوی تربیتی دانشجویان جدیدالورود: در این عصر فتنه ها و آزمایش های سخت، تنها راه نجات تمسک به قرآن و عترت است. انسان بدون تعهد به هیچ رشد و کمال نمی رسد.
اردوی آموزشی و تربیتی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی قم به مدت چهار روز در اردوگاه سید الشهداء علیه السلام آبعلی برگزار شد. یکی از سخنرانان این اردو حجت الاسلام والمسلمین سید محمد طاهری مسئول دفتر نهاد رهبری در این دانشگاه بود که به تشریح وتبین برنامه های تربیتی و فرهنگی دانشگاه پرداخت.
 ١٣٩٦/٠٧/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/07/16
اردوی چهار روزه آموزشی و فرهنگی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی قم در منطقه خوش آب و هوای آبعلی آغاز گردید.
در این اردو که حدود ۳۰۰ نفر از دانشجویان جدیدالورود حضور دارند برنامه های متعدد و مفید آموزشی و فرهنگی در نظر گرفته شد.
 ١٣٩٦/٠٧/١٦ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/07/05
حجت الاسلام و المسلمین طاهری: قیام سید الشهداء باعث شد که امروز در عالم مکتب شیعه را به عنوان مکتب قیام بشناسند
مراسم سوگواری و عزاداری در دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور هیئت رئیسه دانشگاه و برخی اعضای هیئت علمی و کارکنان و مدیران این دانشگاه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین طاهری خرم آبادی مسئول دفتر نهاد رهبری برگزار گردید .
 ١٣٩٦/٠٧/٠٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/07/03
حجت الاسلام والمسلمین جوشقانیان در هیئت دانشجویی خادم المهدی (عج) دانشگاه علوم پزشکی قم : *مکتب عاشورا به ما آموخت برای دین همه چیز را باید فدا کرد حتی آبرو *لازمه امر به معروف و نهی از منکر مایه گذاشتن از آبروست
حجت الاسلام والمسلمین جوشقانیان سخنران هیئت مذهبی دانشجویی خادم المهدی (عج) دانشگاه علوم پزشکی قم در محفل عزاداران دانشجویان با اشاره به درس های مکتب عاشورا گفت کسی که می خواهد دیندار باشد باید برای دین هزینه کند باید خودش را خرج دین کند چنانچه زینب کبری سلام الله علیها همین کار را کرد و همه آنچه را داشت در راه احقاق حق و دین خدا هدیه کرد .
 ١٣٩٦/٠٧/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/07/03
استقبال دفتر نهاد رهبری در دانشگاه از دانشجویان جدید الورود با اهدای قرآن کریم
دانشجویان جدید الورود سال ۹۶ بعد از طی نمودن مراحل ثبت نام و پذیرش در معاونت آموزشی، به دعوت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در این دفتر حضور یافته و پس از پذیرایی و خوش آمدگویی از سوی کارشناسان فرهنگی دفتر، با مسئول نهاد حجت الاسلام و المسلمین طاهری ملاقات می نمایند.
 ١٣٩٦/٠٧/٠٣ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/07/02
نوای دلنشین زیارت عاشورای حسینی در ایام دهه اول محرم فضای دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی قم را عطر آگین کرد
تقارن سال تحصیلی جدید با ایام دهه اول ماه محرم الحرام عاملی شد تا دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم درس های خود را هر روز با زمزمه یا حسین و قرائت زیارت عاشورا شروع نمایند و فضای معنوی دانشگاه را رونق دهند و عطر روح بخش روضه و توسل به حضرت ابیعبد الله الحسین ع را در این محیط علمی بپیچانند .
 ١٣٩٦/٠٧/٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/06/30
اردوی سیاحتی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قم در تفریحگاه وسف
اردوی سیاحتی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قم در تفریحگاه وسف امروز 1396/06/30 پایان یافت .
 ١٣٩٦/٠٦/٣٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/06/29
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم مطرح کرد احیای امر به معروف و نهی از منکر راهکار اصلاح آسیبهای جامعه/ کم توجهی در امر به معروف منشا نفوذ دشمن در سبک زندگی اسلامی
مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: راهکار اصلاح همه آسیب های اجتماعی ،اقتصادی ، اداری در احیاء صحیح و درست فرهنگ فریضه فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر در چهار چوب قانون است .
 ١٣٩٦/٠٦/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/06/29
14هیئت مذهبی دانشجوئی، استادی و کارمندی دانشگاه علوم پزشکی قم در دهه اول محرم امسال برنامه های سخنرانی و عزاداری برپا می نمایند
14هیئت مذهبی متشکل از دانشجویان اساتید ، پرستاران پزشکان ،کارکنان در دانشکده ها ومراکز آموزشی ،درمانی دانشگاه علوم پزشکی قم در دهه اول محرم سال 96 در قالب برگزاری جلسات سخنرانی ،عزاداری و مراسم زیارت عاشورا به ترویج فرهنگ و معارف اهل بیت (ع) می پردازند.
 ١٣٩٦/٠٦/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/06/18
جشن و سرور غدیر خم در محفل اساتید و پزشکان دانشگاه علوم پزشکی قم حجت الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی : بعثت ، غدیر، عاشورا و ظهور مهدی(عج) در امتداد یک حرکت برای حاکمیت حق و زوال باطل است.
مراسم نورانی و باشکوه عید غدیر خم توسط هیئت مذهبی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم (هیئت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام ) با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی و پزشکان و متخصصان این دانشگاه به همراه خانواده شامگاه روز شنبه 1396/06/18 برگزار گردید.
 ١٣٩٦/٠٦/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1396/06/14
دیدار جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قم با خانواده شهید حجت الاسلام و المسلمین مالامیری از شهدای مدافع حرم
جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قم در دومین روز از دوره دانش افزایی اساتید به دیدار خانواده معظم شهید والا مقام حجت الاسلام و المسلمین مالامیری از شهدای مدافع حرم رفتند .
 ١٣٩٦/٠٦/١٤ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 صفحه بعدی >>

  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد