اخبار و گزارش
 


در مورخ 1396/04/20
آغاز ثبت نام کاروان های عتبات ویژه دانشگاه علوم پزشکی قم
نظر به استقبال خوب اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم از سفرهای عتبات در دوره های پانزدهم و شانزدهم ، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور در هفدهمین دوره اعزام عتبات دانشگاهیان دو کاروان بدون قرعه کشی برای این دانشگاه منظور نموده است .
 ١٣٩٦/٠٤/٢٠ - نظرات : ٠متن کامل >>
 ١٣٩٦/٠١/٢١ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخه 1395/07/28
اردوی مشهد مقدس برای نفرات برتر دانشجویان دانشکده پزشکی
در استمرار طرح تجلیل از نخبگان و برترین های علمی هر دانشکده توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، در مورخه 95/07/28 تعداد چهل نفر از خواهران دانشجوی پزشکی به مدت سه روز به سفر معنوی مشهد مقدس اعزام گردیدند.
 ١٣٩٥/٠٦/٢٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1395/06/17
بازگشت کربلائیان دانشگاه علوم پزشکی قم
سه کاروان اساتید و دانشجویان متاهل دانشگاه علوم پزشکی قم که هفته گذشته در کربلای معلی و نجف اشرف به فیض زیارت امیرالمومنین علیه السلام و ابیعبداله الحسین و کاظمین و سامراء نائل آمده بودند با نشاطی سرشار از معنویت به قم بازگشتند.
 ١٣٩٥/٠٦/٢٤ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1395/06/08
جلسه توجیهی و آموزشی 3 کاروان اعزامی به عتبات عالیات دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد .
این جلسه با حضور زائرین کاروان های اعزامی دانشگاه علوم پزشکی قم در روز دوشنبه مورخ 8/6/95 در نمازخانه ستاد دانشگاه برگزار گردید .
 ١٣٩٥/٠٦/٠٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1395/02/29
برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس برای دانشجویان ممتاز دانشکده بهداشت و جمعی از دانشجویانی که در سفر کربلای معلی ( بهمن ماه 94) حضور داشتند
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی قم بر آن شد که جمعی از دانشجویان ممتاز دانشکده ی بهداشت و جمعی از دانشجویانی که در سفر کربلای معلی ( بهمن ماه 94) حضور داشتند را به سفر معنوی مشهد مقدس دعوت کنند .
 ١٣٩٥/٠٣/١٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد