اخبار > جلسه توجیهی و آموزشی 3 کاروان اعزامی به عتبات عالیات دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد .
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ 1395/06/08

جلسه توجیهی و آموزشی 3 کاروان اعزامی به عتبات عالیات دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد .

این  جلسه  با حضور زائرین کاروان های اعزامی دانشگاه علوم پزشکی قم  در روز  دوشنبه  مورخ 8/6/95 در نمازخانه ستاد دانشگاه برگزار گردید .

جلسه با قرائت قرآن آغاز گردید و در ابتدا حجت الاسلام و المسلمین سید محمد طاهری خرم آبادی  مسئول دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم دقایقی در فضیلت و آداب زیارت ائمه معصومین علی الخصوص امام حسین (ع) ، نکاتی  را بیان فرمودند.

در ادامه جلسه  جناب آقای ریحانی مدیر یکی از کاروانهای زیارتی  به  بیان نکات ضروری  و لازم در طول سفر برای زائرین گرامی پرداختند.

در پایان زائرین هر کاروان با مدیر و روحانی کاروان خود جلسه اختصاصی داشتند و کیف های  خود را تحویل گرفتند.

لازم به ذکر است کاروان های اعزامی شامل سه کاروان زیر می باشد:

1.کاروان شماره 1 به صورت هوایی با حضور اساتید محترم دانشگاه و خانواده های ایشان که مدیر این کاروان مداح محترم ، جناب آقای حاج حسن جوشقانی و روحانی کاروان نیز حجت الاسلام و المسلمین سید محمد طاهری خرم آبادی می باشند.


2.کاروان شماره 2 به صورت هوایی با حضور دانشجویان متاهل دانشگاه که مدیر این کاروان مداح محترم ، جناب آقای حاج اکبر ریحانی و روحانی کاروان نیز حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی ولدانی می باشند.


3.کاروان شماره 3 به صورت زمینی با حضور دانشجویان متاهل دانشگاه که مدیر این کاروان جناب آقای حسن قائمی و روحانی کاروان نیز حجت الاسلام و المسلمین ابراهیمی می باشند.١٤:٢١ - سه شنبه ٩ شهريور ١٣٩٥    /    عدد : ٥٠١٠٥٧    /    تعداد نمایش : ٨٠٧


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد