اردوهای زیارتی مشهد
 


سفر زیارتی-تشکیلاتی
برگزاری سفر زیارتی-تشکیلاتی مشهد مقدس
اردوی زیارتی -تشکیلاتی مشهد مقدس باشرکت 90 نفر از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی قم با توجه به اولویت زیارت اولی ها و فعالان در بسیج ، کانون خیریه ریحانه النبی و هیات دانشجویی فدک در دانشگاه در تاریخ 11 الی 15 بهمن ماه برگزار شد.
 پنج شنبه ١٨ بهمن ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
اردوی آموزشی و فرهنگی
اردوی آموزشی و فرهنگی دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی قم در مشهد مقدس
اردوی آموزشی و فرهنگی دانشجویان جدید الورود دانشگاه علوم پزشکی قم در مشهد مقدس به مدت 4 روز از تاریخ سه شنبه 17 مهرماه برگزار شد و مورخ 20 مهرماه به پایان رسید.
 دوشنبه ٢٣ مهر ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح آموزشی ضیافت رضوی
منتخبین فرهنگی و فعالان دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در اردوی آموزشی مشهد مقدس
به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم تعداد ۶۵ نفر از دانشجویان فعال این دانشگاه در طرح ملی ضیافت رضوی شرکت نمودند .
 سه شنبه ٢٠ شهريور ١٣٩٧ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخه 1395/07/28
اردوی مشهد مقدس برای نفرات برتر دانشجویان دانشکده پزشکی
در استمرار طرح تجلیل از نخبگان و برترین های علمی هر دانشکده توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ، در مورخه 95/07/28 تعداد چهل نفر از خواهران دانشجوی پزشکی به مدت سه روز به سفر معنوی مشهد مقدس اعزام گردیدند.
 دوشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
در مورخ 1395/02/29
برگزاری اردوی زیارتی مشهد مقدس برای دانشجویان ممتاز دانشکده بهداشت و جمعی از دانشجویانی که در سفر کربلای معلی ( بهمن ماه 94) حضور داشتند
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی قم بر آن شد که جمعی از دانشجویان ممتاز دانشکده ی بهداشت و جمعی از دانشجویانی که در سفر کربلای معلی ( بهمن ماه 94) حضور داشتند را به سفر معنوی مشهد مقدس دعوت کنند .
 چهارشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٥ - نظرات : ٠متن کامل >>
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد