اخبار > نشست هم اندیشی اساتید گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی قم
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ 1395/11/09

نشست هم اندیشی اساتید گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی قم

در آستانه ترم جدید دانشگاه ، اساتید گروه معارف دانشگاه علوم پزشکی قم روز شنبه 9 بهمن ماه گردهم آمدند تا درباره تاثیرگذاری دروس معارف و برنامه های این گروه هم افزایی داشته باشند.


در ابتدای این نشست مدیر گروه معارف جناب آقای دکتر علی نوری پس از عرض خیر مقدم موضوعات جلسه را طرح نمود و از اساتید خواست تا در دو سیاست ابلاغی گروههای معارف استان همکاری داشته باشند وی گفت : سیاست نخست مشارکت در ترویج فرهنگ ازدواج و واسطه شدن اساتید معارف در این امر خیر است که از مسائل مهم امروز نسل جوان است . علی نوری سیاست دوم را تلاش اساتید برای طرح ارائه دروس نیاز محور بیان کرد و به تشریح این طرح پرداخت.


پس از سخنان مدیر گروه معارف مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه نیز از اساتید برای همکاری با کانون پیوند و ترغیب دانشجویان به امر ازدواج دعوت نمود وی همچنین در مورد طرح نیاز محور دروس معارف گفت : در این دروس به سوالات و شبهات روز جوانان باید پاسخ داده شود و خود را منحصر در کتابها و سرفصل های که برای دانشجویان تکراری است ننمائیم . طاهری با اشاره به سخنان ریاست نهاد رهبری در دانشگاههای کشور گفت : ما از نیاز مخاطب فاصله گرفته ایم و داریم سلایق خود را بر دانشجویان تحمیل می کنیم ، در دروس معارف بیش از آنکه به سرفصل ها و چهارچوب ها بنگریم در تاثیرگذاری و ارتباط گیری دقت بگداریم.

 

 

 


٢٣:٣٨ - دوشنبه ١١ بهمن ١٣٩٥    /    عدد : ٥١٥٥٥٠    /    تعداد نمایش : ٧٢٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد