اخبار > کانون خیریه دانشجویی ریحانه النبی(س) دانشگاه علوم پزشکی اقدام به تهیه و توزیع 120 سبد ارزاق به ارزش یک میلیون ریال برای کمک به نیازمندان کرد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ چهارشنبه 1395/04/09

کانون خیریه دانشجویی ریحانه النبی(س) دانشگاه علوم پزشکی اقدام به تهیه و توزیع 120 سبد ارزاق به ارزش یک میلیون ریال برای کمک به نیازمندان کرد.

جمعی از جوانان متدین و نوع دوست دانشگاه علوم پزشکی چند سالی هست که کانونی را با عنوان ریحانة النبی (ص) تشکیل داده اند و علاوه بر کمک و  همیاری دانشجویان نیازمند , در ایام و مناسبت های مختلف با تهیه سبد کالای ارزاق به سراغ خانواده های نیازمند در حواشی شهر قم می روند و چشم های به انتظار مانده از یاری , را خوشحال می نمایند .

 رمضان امسال نیز با همت این دانشجویان خداجو و عزیز بیش از ۱۲۰ بسته و سبد  ارزاق هر کدام  به ارزش  یک میلیون ریال شامل برنج , روغن , چای , گوشت , حبوبات , ماکارونی آماده سازی برای توزیع گردیده .

جای همه شما خالی , چهارشنبه عصر نهم تیرماه بچه های با اخلاص این کانون در یک فضای معنوی با زبان روزه تا دم افطار مشغول بسته بندی این کالاها بودند و در پایان روز با خواندن زیارت آل یس و بر پایی نماز جماعت مغرب و عشاء به کار خود پایان دادند .

 نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن قدر دانی  از این عمل ارزشی و خداجویانه از همه اساتید و پزشکان و کارکنان و دانشجویان خیر خواه در خواست می نماید با حمایت مالی از این کانون تداوم بخش این سنت حسنه و نیک باشند .

ضمنا عزیزان می توانند فطریه خود و خانواده را با قید عنوان فطریه به حساب کانون واریز نمایند تا با نظارت نهاد در موارد مصرف زکات با اولویت دانشجویان نیازمند و خانواده های بی سرپرست قمی هزینه گردد.

شماره حساب بانک رفاه

146126099

بنام طاهری و بیگ محمدی

 

 

 

 

 

 

 

 


١٧:٢٠ - پنج شنبه ١٠ تير ١٣٩٥    /    عدد : ٤٩٧٧٩٤    /    تعداد نمایش : ٧٥٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد