اخبار > برگزاری سومین جلسه کمیته امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب، صیانت از حقوق شهروندی و سلامت معنوی
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ 1395/05/02

برگزاری سومین جلسه کمیته امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب، صیانت از حقوق شهروندی و سلامت معنوی

جلسه کمیته امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب، صیانت از حقوق شهروندی و سلامت معنوی با تلاوت آیاتی از قرآن کریم روز دوشنبه1395/05/02 ساعت 10:30 صبح در سالن اجتماعات معاونت بهداشت استان برگزار شد.

در ابتدای جلسه حجة الاسلام و المسلمین توحیدی با خیر مقدم به حضار مطالبی را در خصوص لزوم و اهمیت برنامه عملیاتی بیان نمودند و ضمن بیان توضیحاتی در این زمینه از دبیر جلسه خواستند نمونه هایی از برنامه های عملیاتی اجرا شده که قبلا در قالب جدولی برای اعضا ارسال شده بود قرائت نمایند.

در ادامه جناب مهندس گودرزی ضمن طرح اهداف این کمیته مصادیقی از برنامه ها، نحوه گزینش نیروهای مراکز ایجادی، اقدامات انجام شده و یاد آوری مباحث جلسه قبل و جدول ارسالی از اعضا محترم خواستند تا بر اساس جدولی که خدمت همکاران ارسال شده بود نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمایند.

سپس اعضاء محترم مطالب مهمی را در خصوص متن قراردادها، چک لیست پایشگران، برگزاری جلسات آموزشی با موضوع سلامت معنوی، عفاف و حجاب و ...، برنامه های عملیاتی آموزشی، اداری، پایشی و نظارتی، وضعیت نماز خانه ها و .... مطرح نمودند.

در پایان مقرر گردید جلسه جداگانه ای با حضور حجة الاسلام و المسلمین توحیدی، مهندس گودرزی و مهندس برازنده نسبت به جمع بندی مباحث مطرح شده و تدوین برنامه عملیاتی تشکیل گردد. قابل ذکر است این جلسه بعد از نماز ظهر همان روز برگزار شد و 80 برنامه عملیاتی در حوزه های آموزشی، اداری، پایشی، نظارتی و مداخله ای  بر اساس مباحث مطرح در جلسه صبح تعیین گردید.١٤:٢٩ - دوشنبه ١٨ مرداد ١٣٩٥    /    عدد : ٤٩٩٧٤٠    /    تعداد نمایش : ٣٢٢


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد