اخبار > جلسه هم اندیشی روحانیون و مدیران هفدهمین کاروانهای عتبات دانشگاهیان استان قم با حضور حجت الاسلام فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور برگزار شد.
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ 1396/05/09

جلسه هم اندیشی روحانیون و مدیران هفدهمین کاروانهای عتبات دانشگاهیان استان قم با حضور حجت الاسلام فقیهی رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان کشور برگزار شد.

جلسه هم اندیشی روحانیون و مدیران کاروان های دوره هفدهم عتبات دانشگاهیان استان قم عصر روز دوشنبه مورخ 1396/05/09 در سالن حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد.

در این نشست که با حضور حجت الاسلام فقیهی رئیس ستادعمره و عتبات دانشگاهیان کشور، حجت الاسلام منصورآبادی معاون ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان  کشور ، حجت الاسلام طاهری خرم آبادی مسئول شورای عمره و عتبات دانشگاهیان استان قم، آقای بهرامی از معاونت وظبفه عمومی استان قم و مدیران و روحانیون کاروان های دوره هفدهم عتبات دانشگاهیان استان قم برگزار شده به نقد و بررسی عملکرد دوره های گذشته عتبات دانشگاهیان و هماهنگی بیشتر برای هفدهمین دوره عتبات پرداخته شد.

حجت الاسلام فقیهی در این نشست اظهارداشت: تلاش های بسیاری برای همکاری بیشتر با بانک ملت جهت اعطای وام قرض الحسنه و سازمان نظام وظیفه برای رفع موانع خروج مشمولین سربازی صورت گرفته است.

وی همچنین از تدارک امکانات رفاهی بهتر برای زائران و توجه ویژه به زنده نگاه داشتن فرهنگ حسینی در این سفرها خبر داد.

در ادامه حجت الاسلام طاهری با تشکر از شرکت کنندگان در نشست به ذکر چند نکته در خصوص اقدامات انجام شده در شورای عتبات استان قم پرداخته و تذکراتی در خصوص برگزاری بهتر دوره هفدهم عتبات دانشگاهیان استان قم نسبت به سالهای گذشته بیان کردند.

در ادامه برنامه معاون نظام وظیفه استان قم به ایراد سخنانی پرداخته و مدیران و روحانیون کاروان ها به بحث و گفت و گو و نقد عملکرد در دوره های گذشته عتبات پرداختند.

 

 


١١:٥٥ - سه شنبه ١٠ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٥٨٤٢    /    تعداد نمایش : ٣٧٤


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد