اخبار > با حضور دانشجویانی از دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور سه مدرسه تابستانی سلامت و دین در دانشگاه علوم پزشکی قم در حال برگزاری است
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ 1396/05/28

با حضور دانشجویانی از دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور سه مدرسه تابستانی سلامت و دین در دانشگاه علوم پزشکی قم در حال برگزاری است

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم،  خانم دکتر اکرم حیدری رئیس دانشکده سلامت و دین دانشگاه علوم پزشکی قم در خصوص این مدارس گفت: یکی از برنامه های دانشکده در فصل تابستان آشنا کردن دانشجویان با مباحث دینی در حوزه سلامت بود.

وی گفت: به همین منظور سه مبحث در قالب سه مدرسه با عناوین اصول فلسفه پزشکی، علوم قرآن و حدیث در سلامت و اخلاق پزشکی راه اندازی شد که با حضور دانشجویانی از  سراسر کشور در حال برگزاری است.

رئیس دانشکده سلامت و دین دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: در این سه مدرسه 90 دانشجو حضور دارند که هر دوره به مدت یک هفته به میزبانی استان قم در حال برگزاری است.

حیدری افزود: دانشجویان و فعالان فرهنگی و پژوهشی و همچنین دانشجویان استعدادهای درخشان دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در این دوره ها شرکت کرده اند.

وی گفت: امسال برای دومین سال است که این مدارس تشکیل می شود که به صورت گسترده تر و در قالب سه مدرسه است که مورد استقبال قرار گرفته است.


١٥:٠٢ - شنبه ٢٨ مرداد ١٣٩٦    /    عدد : ٥٢٦٤٦٨    /    تعداد نمایش : ٤٧٦


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد