اخبار > اعضای شورای هماهنگی ستاد عتبات عالیات دانشگاهیان استان قم در آستانه اعزام هیجدهمین دوره کاروانهای دانشگاهی با رئیس سازمان حج و زیارت استان قم دیدار و گفتگو کردند .
 


  چاپ        ارسال به دوست

در مورخ 1396/10/10

اعضای شورای هماهنگی ستاد عتبات عالیات دانشگاهیان استان قم در آستانه اعزام هیجدهمین دوره کاروانهای دانشگاهی با رئیس سازمان حج و زیارت استان قم دیدار و گفتگو کردند .

در آستانه هیجدهمین دوره اعزام عتبات عالیات دانشگاهیان حجت الاسلام و المسلمین طاهری مسئول شورای هماهنگی ستاد عتبات دانشگاهیان قم به همراه اعضای این دفتر روز چهارشنبه ۶ دیماه با جناب اقای رضایی ریاست حج و زیارت استان قم دیدار و پیرامون چگونگی اعزام هیجدهمین دوره به گفتگو پرداختند .

در این دیدار پس از گزارشی از دوره شانزدهم و هفدهم توسط مسئول شورای عتبات دانشگاهیان و بیان نقاط قوت و ضعف،  از حج و زیارت استان خواسته شد تا همکاری و هماهنگی بیشترشده و نظم و انسجام در کاروان های قم مشهود تر گردد .


در ادامه جناب اقای رضایی ریاست حج و زیارت استان قم ضمن ابراز خرسندی از همکاری با ستاد عتبات دانشگاهیان به همه نکات خواسته شده برای بهبود این کاروانها ، اعلام آمادگی برای همکاری نمودند . آقای رضایی خواهان تکمیل کاروان های دانشجوی در زمان خود شد .

در این جلسه مقرر گردید لیست مدیران کاروانها تا پیش از شروع سفرها با هم اندیشی دو مجموعه بسته شود و نیز مقرر گردید از دفاتر زیارتی که در دوره های گذشته خدمات بهتری ارائه داده اند بیشتر استفاده شود .

 


٠٨:٢٤ - يکشنبه ١٠ دی ١٣٩٦    /    عدد : ٥٣٣٤٧٦    /    تعداد نمایش : ٥٠٣


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
  این سایت متعلق به دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم میباشد