با حضور جمعی از شاعران آیینی استان:

محفل عاشورایی اشک واژه ها در مسجد حضرت زهرا (سلام الله علیها) مجتمع پردیس دانشگاه علوم‌پزشکی قم برگزار شد

همزمان با پنجمین روز از محرم الحرام ۱۴۰۰ محفل عاشورایی اشک واژه‌ها با اجرای شاعر توانمند و مجری صدا و سیما جناب آقای سید محمدجواد شرافت، شعرخوانی جمعی از شاعران آیینی استان و مدیحه سرایی مداح اهل‌بیت حاج حسن شالبافان در مسجد حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) مجتمع پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار و با استقبال خوبی از جانب اساتید، دانشجویان و کارکنان این مجتمع مواجه شد.

به گزارش واحد رسانه نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی قم، همزمان با پنجمین روز از محرم الحرام ۱۴۰۰ محفل عاشورایی اشک واژه‌ها با اجرای شاعر توانمند و مجری صدا و سیما جناب آقای سید محمدجواد شرافت، شعرخوانی جمعی از شاعران آیینی استان و مدیحه سرایی مداح اهل‌بیت حاج حسن شالبافان در مسجد حضرت فاطمه الزهرا(سلام الله علیها) مجتمع پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار و با استقبال خوبی از جانب اساتید، دانشجویان و کارکنان این مجتمع مواجه شد.
 
حجت‌ الاسلام و المسلمین سید محمد بابامیری، جناب آقای سید علی نقیب، جناب اقای علی پورزمان و سرکار خانم اسماعیلی شاعرانی بودند که سروده‌های خود را در مدح و منقبت حضرت امام حسین(علیه السلام) و یاران وفادارش، به پیشگاه آن حضرت تقدیم کردند.
 
در ادامه، حاج حسن شالبافان مداح گرانقدر اهل بیت به نوحه خوانی و مرثیه سرایی در رثای حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) و یاران باوفایش پرداخت.
 
حاضران در پایان مراسم، مهمان سفره حضرت اباعبدالله الحسین(علیه السلام) بودند.
کلمات کلیدی
محمد حسین مهدویان
تهیه کننده:

محمد حسین مهدویان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *