به همت مدیران دانشگاه قم و گروه‌های جهادی دانشگاهیان استان:

مرکز واکسیناسیون کرونا در دانشگاه قم افتتاح شد

مرکز جهادی واکسیناسیون کرونا با عنوان مرکز شهید گمنام، صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر دیرباز رئیس دانشگاه قم، معاونین این دانشگاه و جناب آقای دکتر قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جناب آقای دکتر محبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان و همچنین حجج الاسلام و المسلمین طاهری و نوروزی مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه‌های علوم پزشکی و دانشگاه قم افتتاح شد.

 
به گزارش واحد رسانه نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی قم، مرکز جهادی واکسیناسیون کرونا با عنوان مرکز شهید گمنام، صبح امروز با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر دیرباز رئیس دانشگاه قم، معاونین این دانشگاه و جناب آقای دکتر قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جناب آقای دکتر محبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان و همچنین حجج الاسلام و المسلمین طاهری و نوروزی مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه‌های علوم پزشکی و دانشگاه قم افتتاح شد.
 
دکتر قدیر پس از افتتاح این مرکز به همراه مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی و مسئولین دانشگاه قم، از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید به عمل آوردند.
 
حجت الاسلام و المسلمین طاهری نیز اولین دوز واکسن ایرانی کو برکت را در این مرکز تزریق نمود.
 
مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی قم پس از دریافت اولین دز واکسن کو برکت، طی مصاحبه‌ای تزریق واکسن را به جهت افزایش ایمنی اجتماعی را یک ضرورت دانست و از عموم هموطنان دعوت کرد که جهت تزریق واکسن مطابق برنامه‌های اعلامی، به مراکز واکسیناسیون مراجعه نمایند.
 
وی همچنین خطاب به کسانی که از زدن واکسن امتناع می‌نمایند اظهار داشت: بی توجهی به سلامت دیگران حق‌الناس است و برای سلامت جامعه باید به این دستورالعمل احترام گذاشت.
کلمات کلیدی
محمد حسین مهدویان
تهیه کننده:

محمد حسین مهدویان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *