با هدف بررسی عملکرد یک سال گذشته حوزه علوم میان رشته ای:

نشست سالیانه هیئت امنای حوزه علوم میان رشته ای دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد

نشست سالیانه هیئت امنای حوزه علوم میان رشته‌ای دانشگاه علوم پزشکی قم، در سال 1400 با هدف بررسی عملکرد یک سال گذشته این حوزه برگزار شد.

به گزارش واحد رسانه نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی قم، نشست سالیانه هیئت امنای حوزه علوم میان رشته‌ای این دانشگاه، در سال 1400 با هدف بررسی عملکرد یک سال گذشته حوزه علوم میان رشته ای برگزار شد.

در ابتدای این نشست، حجت الاسلام و المسلمین طاهری مسئول نهاد رهبری دانشگاه، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های آموزشی و فرهنگی حوزه علوم میان رشته‌ای در سال گذشته از تلاش های شبانه روزی مسئولین و دست اندرکاران این حوزه در نشر معارف دین و اهل‌بیت(علیهم السلام) تقدیر و تشکر کرد.

وی با اشاره به استفاده از ایده‌های خلاقانه و پیاده کردن طرح های ابتکاری در گزینش، جذب و آشناسازی دانشجویان جدیدالورود با حوزه علوم میان رشته ای در شرایط خاص شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های موجود افزود: در سال گذشته به دلیل بیماری کرونا در جذب معرفت‌جویان با چالش‌هایی روبه رو بودیم که به لطف الهی با استفاده از ابزار فضای مجازی ارتباط خوبی با دانشجویان برقرار شد و امسال نیز مانند سال‌های گذشته شاهد استقبال گسترده‌ای از حوزه میان رشته ای دانشگاه بودیم.

 برگزاری ۱۸ کلاس در روزهای پنجشنبه هر هفته، برنامه‌های متنوع فرهنگی، تشکیل کارگروه‌های علمی و فرهنگی و ارائه خدمات فرهنگی و بهداشتی در دوران کرونا، از جمله اقداماتی بودند که حجت الاسلام و المسلمین طاهری به آن‌ها اشاره نمود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین پورتوحیدی مدیر حوزه علوم میان رشته‌ای با تشکر از تلاش‌ها و حمایت‌های اعضای محترم هیئت امنا و مسئولین دانشگاه نکاتی پیرامون سامانه حوزه علوم اسلامی و نحوه تعامل حوزه با معاونت آموزش دانشگاه و تعریف کد مخصوص معرفت‌جویان در سامانه سما دانشگاه بیان نمود.

در ادامه، هر یک از اعضای هیئت امنا، توصیه‌ها و پیشنهادات خود را در راستای ارتقای سطح کیفی حوزه علوم میان رشته‌ای دانشگاه مطرح کردند.

لازم به ذکر است که جلسه هیئت امنای حوزه علوم میان رشته‌ای که متشکل از فرهیختگان، اعضای هیئت علمی و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی قم می‌باشد سالیانه یک مرتبه برگزار می‌گردد.

کلمات کلیدی
محمد حسین مهدویان
تهیه کننده:

محمد حسین مهدویان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *