با حضور حجت الاسلام و المسلمین استاد محمودی:

کارگاه آموزشی ائمه جماعات واحدهای دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد

کارگاه آموزشی ائمه جماعات واحدهای دانشگاه علوم پزشکی قم با موضوع نماز و افزایش بهره‌وری، صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین استاد محمودی و حجت الاسلام و المسلمین طاهری مسئول نهاد دانشگاه در سالن همایش های امام علی(علیه‌السلام) ستاد دانشگاه برگزار شد.

به گزارش واحد رسانه نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی قم، کارگاه آموزشی ائمه جماعات واحدهای دانشگاه علوم پزشکی قم با موضوع نماز و افزایش بهره‌وری، صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین استاد محمودی و حجت الاسلام و المسلمین طاهری مسئول نهاد دانشگاه در سالن همایش های امام علی(علیه‌السلام) ستاد دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه، حجت الاسلام و المسلمین طاهری بر لزوم بسط و گسترش معنویت در محیط دانشگاه‌ها به ویژه‌ دانشگاه‌های شهر مقدس قم تاکید کرده و گفت: متاسفانه بسیاری از دانشجویان و اساتید ما در اثر تبلیغات سوء دشمن، از معنویت و اعتقادات مذهبی فاصله گرفته‌اند.

وی افزود: در چنین فضایی لزوم نقش آفرینی و وظیفه ائمه جماعات در دانشگاه بیش از پیش خواهد بود و این وظیفه باید با دقت و متناسب با نیاز مخاطبان انجام گیرد.

مسئول نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی قم همچنین با تاکید بر اهمیت موضوع ازدواج جوانان به ویژه قشر دانشجو، به معرفی خدمات و بخش‌های مختلف مرکز سایبان مهر دانشگاه پرداخته تصریح کرد: در این مرکز، اطلاعات افراد کاملا محرمانه ثبت خواهد شد و تسهیلات و برنامه‌های مختلفی برای جوانان در آستانه ازدواج و زوج‌های جوان در نظر گرفته شده است.

وی در پایان از ائمه جماعات خواست که در معرفی هرچه بیشتر و سوق دادن جوانان و دانشجویان به ثبت‌نام در این مرکز همکاری نمایند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین محمودی به عنوان استاد این کارگاه آموزشی به ارائه راهکارهایی جهت دعوت موثر افراد به حضور در نمازهای جماعت و نقش نماز در افزایش بهره‌وری پرداخت.

 

کلمات کلیدی
محمد حسین مهدویان
تهیه کننده:

محمد حسین مهدویان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *