اولین جلسه از کارگاه تفسیر و تدبر در قرآن کریم ویژه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد
همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان:

اولین جلسه از کارگاه تفسیر و تدبر در قرآن کریم ویژه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد

اولین جلسه از دوره کارگاهی تفسیر و تدبر در قرآن کریم با حضور استاد شکوهی و جمعی از اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قم در مسجد حضرت فاطمه الزهراء(سلام الله علیها) مجتمع پردیس دانشگاه برگزار شد.

جلسات  تدبر در قرآن ویژه اساتید دانشگاه در دانشکده های مختلف در حال برگزاری
جلسات دانشکده ای تدبر در قرآن

جلسات تدبر در قرآن ویژه اساتید دانشگاه در دانشکده های مختلف در حال برگزاری

به گزارش دفتر هم اندیشی اساتید نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم جلسات تدبر در قرآن ویژه اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی قمروزهای دوشنبه هر هفته توسط استاد شکوهی از اعضای هیات علمی دانشکده سلامت و دین برگزار است.

دانشگاهیان علوم پزشکی قم یاد و خاطره استاد و همکار فقید خود را گرامی داشتند
مراسم یادبود

دانشگاهیان علوم پزشکی قم یاد و خاطره استاد و همکار فقید خود را گرامی داشتند

مراسم یادبود رئیس فقید دانشکده پیراپزشکی و مدیر گروه بیهوشی دانشگاه علوم پزشکی قم مرحوم مغفور زنده یاد استاد دکتر سید مجتبی موسوی روز یکشنبه مورخ ۱۳ مرداد ماه بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد الغدیر برگزار شد.

برگزاری کارگاه مهارت های ارتباطی و تربیتی توسط دفتر هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم
کارگاه مهارت های ارتباطی و تربیتی

برگزاری کارگاه مهارت های ارتباطی و تربیتی توسط دفتر هم اندیشی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم

اولین کارگاه مهارتهای ارتباطی و تربیتی ویژه اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی و خانواده های آنان ، توسط دفتر هم اندیشی دانشگاه روز دوشنبه مورخه ۹۷/۷/۳۰ با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی این دانشگاه و همچنین مسئول محترم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه توسط استاد معزز دکتر حبشی برگزار شد.

جشن و سرور غدیر خم در محفل اساتید و پزشکان دانشگاه علوم پزشکی قم  حجت الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی : بعثت ، غدیر، عاشورا و ظهور مهدی(عج) در امتداد یک حرکت برای حاکمیت حق و زوال باطل است.
در مورخ 1396/06/18

جشن و سرور غدیر خم در محفل اساتید و پزشکان دانشگاه علوم پزشکی قم حجت الاسلام و المسلمین دکتر رفیعی : بعثت ، غدیر، عاشورا و ظهور مهدی(عج) در امتداد یک حرکت برای حاکمیت حق و زوال باطل است.

مراسم نورانی و باشکوه عید غدیر خم توسط هیئت مذهبی اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم (هیئت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام ) با حضور اساتید و اعضای هیئت علمی و پزشکان و متخصصان این دانشگاه به همراه خانواده شامگاه روز شنبه 1396/06/18 برگزار گردید.

با حضور دانشجویانی از دانشگاههای  علوم پزشکی سراسر کشور سه مدرسه تابستانی سلامت و دین در دانشگاه علوم پزشکی قم در حال برگزاری است
در مورخ 1396/05/28

با حضور دانشجویانی از دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور سه مدرسه تابستانی سلامت و دین در دانشگاه علوم پزشکی قم در حال برگزاری است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، خانم دکتر اکرم حیدری رئیس دانشکده سلامت و دین دانشگاه علوم پزشکی قم در خصوص این مدارس گفت: یکی از برنامه های دانشکده در فصل تابستان آشنا کردن دانشجویان با مباحث دینی در حوزه سلامت بود.

کارگاه سبک زندگی اسلامی دکتر حبشی
در مورخ 1395/04/19

کارگاه سبک زندگی اسلامی دکتر حبشی

روز شنبه ۱۹ تیر ماه کارگاهی تحت عنوان سبک زندگی اسلامی با حضور دکتر حمید حبشی در سالن اجتماعات هتل جم مشهد برگزار شد.

مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم  با حضور مسئول نهاد رهبری در دانشگاه و جمعی از دانشجویان برگزار گردید
در مورخ 1395/02/12

مراسم تجلیل از اساتید دانشگاه علوم پزشکی قم با حضور مسئول نهاد رهبری در دانشگاه و جمعی از دانشجویان برگزار گردید

به مناسبت فرا رسیدن 12 اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد شهید مطهری، مراسم تجلیل از اساتید با حضور مسئول نهاد رهبری در دانشگاه و جمعی از دانشجویان برگزار گردید.